Právnik, Advokát, Advokátska kancelária?

 

Kliknite na Nový prípad, ktorý by ste radi riešili a jeho kúpou okamžite získate:

-kontakt na potenciálneho Klienta
-možnosť vypracovať a zaslať ponuku potenciálnemu Klientovi, ktorého právny problém by ste radi riešili

 

Výhody služby klientom.sk:

Variabilita

Prostredníctvom portálu klientom.sk máte možnosť zakúpiť si neobmedzený počet prípadov a osloviť tak ľubovoľný počet potenciálnych klientov, ktorých výber je iba na Vás. Zároveň máte možnosť získať potenciálnych klientov z celej republiky, prípadne riešiť právne prípady z ktorejkoľvek lokality na Slovensku, ak ide o prípady, ktoré sa dajú riešiť na diaľku.

Adresnosť

Prezrite si zoznam voľných právnych prípadov na základe nich vypracujte ponuku podľa Vašich predstáv, nastavenú výlučne na konkrétneho potencálneho klienta. Oslovte potenciálneho klienta s ponukou s uvedením, akým spôsobom, za akú cenu a za akých podmienok by ste jeho prípad riešili.

Komfortnosť

Klientom.sk eliminuje nutnosť zháňania klientov. V pohodlí Vašej kancelárie vypracujte ponuku pre potenciálneho klienta a rovnako jednoducho si vyberte potenciálneho klienta, ktorému sa zapáčila práve Vaša ponuka. Ponuky potenciálnym klientom posielate prostredníctvom emailu, telefonicky alebo poštou.

Diskrétnosť

Vašu ponuku okrem Vami vybraného potencálneho klienta nikto neuvidí a v prípade, že s ňou uspejete, komunikujete výlučne s príslušným potenciálnym klientom. Zároveň je zachovaná sloboda získať klienta podľa Vašich predstáv.

Pamätajte, každý nový prípad môže byť práve Vaším prípadom a každý nový klient práve Vaším klientom.

My Vám pomôžeme získať, alebo rozšíriť svoju klientelu. Z nasledujúcich nových prípadov iba po kliknutí na „kúpiť" môže byť ktorýkoľvek Váš.

Najnovšie pridané prípady

V tejto kategórii nie sú žiadne prípady.

Vyberte si toho správneho právnika

ZDARMA ZÍSKATE:

5, 10 alebo 15 dňovú prezentáciu v podobe Nového prípadu na stránke https://www.klientom.sk/

Z Vášho právneho problému sa okamžite stane produkt, ktorý právnik môže získať.

Cena

Vďaka tomuto produktu Vás oslovia právnici s ponukou svojich služieb, akým spôsobom, za akú cenu a za akých podmienok by Váš prípad radi riešili a len Vy si zvolíte toho, komu odpoviete na jeho ponuku služieb.

Výhody služieb klientom.sk:

Jednoduchosť

Či už ide o rozvod, rozdelenie majetku, dedenie, predaj alebo kúpu nehnuteľností, pôžičku, dražbu. Váš problém stačí popísať vlastnými slovami v kolónke „stručný popis" a jedným kliknutím odoslať.

Komfortnosť

Svoj právny problém odošlete z pohodlia Vášho domova. Zároveň sa nemusíte trápiť s aktívnym hľadaním riešenia Vášho problému, pretože ponuky budete znova dostávať emailom, telefonicky alebo poštou.

Výber

Iba vy sa rozhodnete, ktoré ponuky od ktorých právnikov a za akú cenu akceptujete. Navyše môžete dostávať ponuky z celej republiky v prípade, že sa jedná o právny problém, ktorý je možné vyriešiť aj na diaľku.

Diskrétnosť

Váš právny problém je zverejnený na tejto stránke, ale všetky ostatné údaje, zadané do formulára, nie sú zverejnené. Poskytujú sa len na vyžiadanie konkrétnemu záujemcovi o váš prípad.

Vy ako Klient iba získate!

Jediné, čo od Vás žiadame, je právo poskytnúť údaje vyplnené v nižšie uvedenom formulári a to jedine nášmu zákazníkovi a nikomu inému.

Týmto Vám pomôžeme vybrať si toho správneho právnika, stačí len pridať prípad!

 

Pridajte svoj právny prípad

Pridajte Váš právny problém, ktorý máte záujem riešiť.

Kontakt

iVITO s. r. o.
Svetlá 7
811 02 Bratislava

IČO: 47 701 862
DIČ: 2024049687

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sro, vložka číslo: 97792/B

+421 2 2102 5315
+421 2 2102 5315

klientom@klientom.sk
       www.klientom.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info