Poslanie služby KLIENTOM.SK

Pridal: Počet zobrazení: 346

Asi neexistuje človek, ktorý by nezažil situáciu, kedy by potreboval právnu pomoc. Či už ide o bežné záležitosti týkajúce sa majetku, napríklad uzatvorenie kúpno – predajnej zmluvy, poskytnutie pôžičky alebo úveru, cez zložitejšie životné situácie, akými sú rozvod, delenie majetku, starostlivosť o deti až po úmrtie blízkeho človeka a starosti s dedičstvom, je dobré mať právnu istotu. No zohnať právneho zástupcu, ktorý sa problému ujme s príslušnou odbornou starostlivosťou, a pritom výhodne, nie je vôbec jednoduché. A tento problém odstraňuje úplne nová služba www.klientom.sk.
Iba tento portál ponúka jedinečné nové poňatie vzťahu medzi klientom a právnikom. Svoj právny problém stačí zadať do jednoduchého formulára a jedným kliknutím odoslať. Následne stačí iba počkať na ponuky právnikov s riešením prípadu a z nich vybrať tú, ktorá cenou a podmienkami potenciálnemu klientovi najviac vyhovuje. Jednoduchosť však zďaleka nie je jediným benefitom tejto služby.

formular


Ďalším je komfortnosť. Úplne odpadá nutnosť aktívneho hľadania právnych služieb, keďže celá komunikácia sa odohráva v pohodlí domova alebo kancelárie. Ponuky na riešenie právneho problému je možné obdržať mailom, telefonicky alebo poštou. Diskrétnosť je samozrejme zaručená, na www.klientom.sk sa objaví iba popis právneho problému, ostatné údaje sú k dispozícii iba konkrétnemu záujemcovi o riešenie právneho prípadu. Kľúčová je takisto možnosť výberu – z dostupných ponúk si užívateľ vyberie tú preňho najvýhodnejšiu, či už cenou, alebo inými parametrami.

 

web snímka

 


Stránka www.klientom.sk však nepomáha iba záujemcom o právne zastúpenie, ale aj samotným advokátom. Zjednodušuje im starosti so zháňaním klientov, pretože klientov doslova nechá prísť priamo k nim. V zázemí svojej kancelárie môžu advokáti zistiť, čo presne ich potenciálni klienti potrebujú a následne ich osloviť so svojou ponukou.
K právnemu problému sa dostanú jednoduchým a intuitívnym postupom. Následne obdržia, v prípade ich záujmu, kontakt na nimi zvoleného užívateľa. Potom stačí iba v pokoji vypracovať svoju ponuku a ňou osloviť a samostatne získať nového klienta.
Použitie služby www.klientom.sk poskytuje mnohé výhody. V prvom rade je to variabilita. Advokát si môže zaobstarať ľubovoľný počet prípadov, v závislosti od jeho záujmu a pracovného vyťaženia. Je možné získať kontakt na potenciálnych klientov z celej republiky, ak ide o prípad, ktorý je možné
riešiť aj na diaľku. Systém zároveň umožňuje ponuku vypracovať čo najadresnejšie, t.j. individuálne podľa konkrétnych potrieb užívateľa. Dôvernosť vzťahu medzi oboma stranami je samozrejme zaručená, pretože samotná ponuka sa nezverejňuje, vidí ju iba záujemca, ktorému bola adresovaná. Takisto klientom.sk nefunguje ako sprostredkovateľ samotných klientov ako tretia osoba, poskytuje iba možnosť dostať sa k novým prípadom, preto je táto služba plne v súlade s ustanoveniami Zákona o advokácii.
Použitím sa zmenšujú problémy so získavaním klientov a vzťah medzi advokátom a klientom sa dostáva na novú úroveň dôvery. Pretože nielen klient si vybral právneho zástupcu, ale aj právny zástupca svojho potenciálneho klienta.
S www.klientom.sk jednoducho právny problém nemusí byť problémom.

Kontakt

iVITO s. r. o.
Svetlá 7
811 02 Bratislava

IČO: 47 701 862
DIČ: 2024049687

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sro, vložka číslo: 97792/B

+421 2 2102 5315
+421 2 2102 5315

klientom@klientom.sk
       www.klientom.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info