Zmluva - vzor, vypracovanie, posúdenie

Pridal: Počet zobrazení: 360

zmluva

 

Potrebujete vypracovať, alebo posúdiť zmluvu? Neviete si rady, aké podstatné náležitosti má zmluva obsahovať? Dostali ste na podpis zmluvu, ktorej zneniu nerozumiete?

Hľadanie vzoru zmluvy alebo riešenia na internete je zdĺhavé a nemáte právnu istotu, že čo pomohlo niekomu inému, pomôže aj Vám.
Podľa skúseností právnikov Vám toto riešenie najprv ušetrí peniaze za vypracovanie zmluvy alebo jej právnu analýzu, ale pri akejkoľvek nezhode podstupujete veľmi vysoké riziko neúspechu.

Každá zmluva, či už ide o kúpnu zmluvu, pracovnú zmluvu, zmluvu o dielo alebo o akúkoľvek inú zmluvu, má svoje špecifiká, ktoré je potrebné pre jej platnosť dodržať a to nie je všetko. Pokiaľ nájdete nejaký vzor, či už platený, alebo zadarmo, nemáte vôbec istotu, či je samotné znenie zmluvy vhodné pre Váš konkrétny prípad.

Preto, služba KLIENTOM.SK vznikla a jej poslaním je, aby ste využili služby odborníka, ktorý má skutočný záujem Vám poskytnúť svoje služby za vopred dohodnutých podmienok. Či už je Vašim kritériom kvalita, alebo cena, veríme, že vďaka službe KLIENTOM.SK nájdete svojho právnika / advokáta.

Kontakt

iVITO s. r. o.
Svetlá 7
811 02 Bratislava

IČO: 47 701 862
DIČ: 2024049687

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., oddiel: Sro, vložka číslo: 97792/B

+421 2 2102 5315
+421 2 2102 5315

klientom@klientom.sk
       www.klientom.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info